SINCE 1997

Ekonomiczne okna

komfort i bezpieczeństwo

W standardzie premiumW standardzie premium

Naszą misją jest dostarczanie Klientom produktów, które zachowują wszystkie właściwości użytkowe przez długie lata oraz zapewniają maksimum komfortu, ciepła i bezpieczeństwa.

Dzięki ciągłym inwestycjom w rozwój naszych pracowników oraz w maszyny renomowanych marek wszystkie produkty są wykonane z dbałością o każdy detal.

Okna i drzwi, na których możesz polegać

Zaprojektowane dla Ciebie

Już od ponad 20 lat jesteśmy producentem okien oraz drzwi, które wykonujemy zarówno z PVC, jak i aluminium. Naszym celem jest produkowanie okien i drzwi najwyższej jakości, dlatego do ich produkcji wykorzystujemy surowce od znanych i cenionych dostawców. Cenimy sobie nasze doświadczenie, jednak wiemy, że nawet najlepszy rzemieślnik nie poradzi sobie bez najlepszej technologii, dlatego od lat współpracujemy z firmą Kömmerling.

logo-kommerling
hero-image

Wiedza (know how)

Nasze doświadczenie zdobywane przez lata realnie przekłada się na jakość naszych produktów.

Indywidualne podejście

Do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższą starannością — podejmujemy wyzwania, by jak najlepiej spełniać oczekiwania klienta

Sprawny montaż

W naszym zespole znajdują się wykwalifikowani fachowcy, posiadający wiedzę oraz umiejętności. 

Historia i doświadczenie

Produkcją okien zajmujemy się już od ponad 20 lat. Jest to nasza pasja, a dzięki ilości zdobywanej wiedzy jesteśmy coraz lepsi.

poznaj nasze produkty

znajdź idealny produkt dla siebie

co mówią o nas klienci?

Wasze opinie

Szymon M.

Pisze:

Okna świetnie tłumią hałasy z zewnątrz. Kontakt z klientem także jak najbardziej na plus.

Ocena:

5 / 5

Marcin G.

Pisze:

Najwyższa jakość obsługi klienta oraz szybki czas realizacji. Polecam.

Ocena:

5 / 5

Artur G.

Pisze:

Fachowość, organizacja i jakość wzorowe. Pomagają nawet z oknami i drzwiami od innych producentów.

Ocena:

5 / 5

Agnieszka B.

Pisze:

Korzystaliśmy z usług montażowych i wybieraliśmy u nich okna do nowego domu. Nie mamy żadnych zastrzeżeń. Prace przebiegały bardzo sprawnie - śmiało stwierdzam, że nawet byliśmy pozytywnie zaskoczeni.

Ocena:

5 / 5

Bądź na bieżąco

Aktualności

Jak pielęgnować i konserwować drzwi zewnętrzne?

Wybór eleganckich i trwałych drzwi wejściowych to połowa sukcesu. Drugą połowę stanowią pieczołowity montaż oraz prawidłowe użytkowanie. Niestety, większość użytkowników zapomina, że w długim okresie bardzo istotna jest również odpowiednia pielęgnacja i konserwacja drzwi zewnętrznych. Dowiedz się, jak dbać o drzwi, by chroniły Twój dom przez długie lata.

Drzwi tarasowe: przesuwne czy otwierane?

W nowoczesnych domach salon i taras coraz częściej tworzą spójną, estetyczną i funkcjonalną całość. Starannie dobrane drzwi tarasowe i balkonowe to element decydujący o komforcie życia w sezonie letnim. Mają one jednocześnie zasadniczy wpływ na estetykę wnętrz i codzienne bezpieczeństwo. Który model będzie najlepszy do Twojego domu?

Zdjęcie parapetu wewnętrznego z widokiem na miasto

Idealny parapet do Twojego domu – czym się kierować przy wyborze?

Parapety zewnętrzne i wewnętrzne pełnią ważne funkcje praktyczne oraz estetyczne. Ich wybór powinien być przemyślany i uwzględniać aspekty techniczne, finansowe oraz aranżacyjne oczekiwania domowników. Solidny i trwały parapet to inwestycja na długie lata, która okazuje się nie mniej ważna niż samo okno!

Duże owalne okno w łazience

Okno w łazience – dlaczego warto?

PRL-owska architektura blokowisk przyzwyczaiła nas do małych, ciemnych łazienek, które mimo wszystko spełniają swoją funkcję. Współcześnie coraz więcej klientów ma jednak możliwość wyboru, czy zaplanować okno w łazience. Przeczytaj czy warto!

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Telefonicznie, osobiście lub przez formularz

Przyjedź do nas

Tu stacjonujemy