Kierownik robót budowlanych

Oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie, praktyczne doświadczenie w prowadzeniu projektów w branży budowlanej (warunek konieczny),
  • Uprawnienia budowlane,
  • Znajomość zagadnień i produktów stolarki okiennej systemów PVC i Aluminium,
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego,
  • Znajomość obsługi programów MS Office (mile widziane:AutoCAD),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Odpowiedzialność,
  • Uczciwość, skrupulatność, dbałość o jakość wykonywanej pracy
  • Sumienność,
  • Język niemiecki – mile widziany.

Warunki pracy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Praca w systemie 1 zmianowym,
  • Praca w stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dodatkowe benefity socjalne

Obowiązki:

  • Prowadzenie dokumentacji inwestycji,
  • Kierowanie wykonawcami i podwykonawcami oraz nadzorowanie terminowości i jakości prowadzonych przez nich prac,
  • Koordynowanie i kierowanie pracami budowlanymi zgodnie z projektem, wymaganiami prawa budowlanego, uzgodnieniami z klientem i ustalonym harmonogramem czasowym
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OKNAR Kępno Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”

stabilność zatrudnienia

szkolenia pracowników

Możliwość rozwoju zawodowego

Atrakcyjne wynagrodzenie i motywacyjny system premiowy

Przyjazne środowisko pracy

Odpowiedzialność społeczna

CV prosimy wysyłać na adres mailowy:

rekrutacja@oknar.pl,

bądź złożyć osobiście w siedzibie firmy pod adresem:

Skontaktuj się z nami

Telefonicznie, osobiście lub przez formularz

Przyjedź do nas

Tu stacjonujemy