Pracownik produkcji aluminium

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość zagadnień stolarki aluminiowej,
  • mile widziane doświadczenie pracy na systemie Yawal  lub Aliplast,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • zdolności manualne,
  • odpowiedzialność,
  • dyspozycyjność,
  • sumienność,
  • dobra kondycja fizyczna.

Warunki pracy:

  • przygotowywanie i cięcie profili aluminiowych (system Yawal/ Aliplast),
  • frezowanie i składanie elementów składowych,
  • łączenie konstrukcji, okuwanie, szklenie.

Obowiązki:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • praca w systemie 1-2 zmianowym,
  • praca w stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dodatkowe benefity socjalne.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OKNAR Kępno Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”

stabilność zatrudnienia

szkolenia pracowników

Możliwość rozwoju zawodowego

Atrakcyjne wynagrodzenie i motywacyjny system premiowy

Przyjazne środowisko pracy

Odpowiedzialność społeczna

CV prosimy wysyłać na adres mailowy:

rekrutacja@oknar.pl,

bądź złożyć osobiście w siedzibie firmy pod adresem:

Skontaktuj się z nami

Telefonicznie, osobiście lub przez formularz

Przyjedź do nas

Tu stacjonujemy